Чоловічі мокасини Etor класичні чорна шкіра

- В наявності
- Код: 11333 Р-р 41,42
2 805 ₴
2 665 ₴
Опис
Чоловічі мокасини Etor класичні чорна шкіра. Виробництво Туреччина.
Класичні легкі мокасини виготовлені з натуральної шкіри строгого чорного кольору, коричневого та сірого, низ з еластичного та міцного каучуку. Для модників — м'яка, ніжна замша, внутрішня обробка — натуральна шкіра, що забезпечує комфорт упродовж дня. Прошивання ранта забезпечує максимальну міцність з'єднання й носить елемент декору. Ці мокасини підійдуть для впевнених чоловіків, які за поєднання класики та комфорту. Якщо це про Вас, то ваша модель у нас! Вибирайте тільки якісне взуття!
Все взуття виготовлене з високоякісної натуральної шкіри.Зручність і комфорт у русі Вашим ногам забезпечують італійські підошви. Колодки адаптовані під європейський стандарт. Враховано анатомічні особливості стопи. Чоловічі мокасини — це зручна колодка, якісне виготовлення, чудова виробка.Виробник взуття Etor контролює якість на кожному технологічному етапі, що становить туфлі Etor довговічні та зберігають бездоганний вигляд упродовж усього періоду носіння.
Багатство асортименту поповнюється новими моделями щотижня. Це дає змогу підібрати Вам модні та стильні вироби потрібних моделей, кольорів і розмірів.
Фабрика експортує взуття в такі країни:
— Англія, Росія, Німеччина, Ізраїль, Канада, Америка та ін.
Можливість замовлення розмірного ряду за бажанням клієнта. Зручні 8,10,12 парні коробки.
Ціна фабрична, без урахування доставляння товару в Одесу.
Відчуйте себе успішним, купивши якісне та модне взуття в інтернет-магазині «ShoesОpt» за доступною ціною! Її легко вибрати, просто замовити, швидко отримати, легко носити!
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Etor |
Країна виробник | Туреччина |
Стан | Новий |
Колір | Чорний |
Вид взуття | Мокасини |
Користувацькі характеристики | |
Зручність | еластичні вставки з боків |
прикраса | прострочка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 665 ₴